
Надувной двухместный автомобильный матрас флокированный в багажник с заглушкой Lesko BLFW-3 Black
- Нет в наличии
- Код: 9752-35411
3 802 ₴
- +380 (68) 949-37-39
- +380 (73) 949-37-39
Надувний автомобільний матрац Lesko BLFW-3 для комфортної поїздки
Під час тривалої подорожі автомобілем або поїздки на заміський пікнік неодмінно виникає бажання повноцінно відпочити в умовах, які максимально наближені до хатніх. Саме для цього і призначений надувний автомобільний матрац Lesko BLFW-3. Він виготовлений із безпечного матеріалу, легко приводиться в робочий стан, швидко розміщується в салоні автомобіля та забезпечує повноцінний відпочинок у комфортних умовах для двох осіб.
До комплекту входять:
- надувні подушки — 2 шт.;
- сумка для зберігання;
- самоклейна латка.
Також до комплекту входить насос, який дає змогу дуже швидко накачати матрац і подушки. Електроживлення насоса може здійснюватися як від промислової мережі, так і від бортової мережі автомобіля. Робоча напруга — 12 В.
Основні переваги надувного автомобільного матраца:
· виготовлений із якісного, міцного та зносостійкого матеріалу;
· розміри матраца дають змогу без зайвих зусиль помістити його всередині салону;
· у неробочому стані компактно розміщується в оригінальній сумці;
· використання насоса, який працює від автомобільного прикурювача;
· швидке приведення в робочий стан;
· максимально зручний дизайн, який забезпечує швидке розміщення й повний комфорт для тих, хто відпочиває;
· наявність ремонтної оплати, завдяки чому можна оперативно в польових умовах усунути випадкове пошкодження матраца.
Переваги пропонованого комплекту зможуть оцінити як водії-професіонали, що працюють над перевезенням на чималі відстані, так і прихильники, які обожнюють подорожувати або просто виїжджати в ліс, на риболовлю або полювання. Виріб покликаний забезпечити комфортні умови для водія та пасажирів автомобіля в процесі поїздки так, щоб вони не відчували жодних незручностей, які неодмінно виникають у дорозі. За умови, що такий матрац може слугувати доброю експлуатацією й у домашніх умовах. Наприклад, у разі несподіваного прибуття гостей, яким буде потрібно переночувати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lesko |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Черный |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети), Электрический (от прикуривателя) |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1450 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Высота | 120 мм |
| Вес | 3.9 кг |
| Комплектация | |
| Надувная подушка | 2 шт |
| Подушка-подголовник | Да |
| Ремонтный комплект | Да |
| Заплатка-самоклейка | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 3 802 ₴




